ПРОМЭЛЕКТРОПРИБОР
69001, Запорожье, ул. Победы, д. 15, пом. 9.   т. (061)7171705, (061)2201599, 050-5305818

КОНТРОЛЬНО-ИЗМЕРИТЕЛЬНЫЕ ПРИБОРЫ

ИЗОЛЯЦИОННЫЕ МАТЕРИАЛЫ. РЕЗИНОТЕХНИЧЕСКИЕ ИЗДЕЛИЯ

 
Поиск по сайту :  
Каталог продукции КИП

Реализуется продукция КИП
со склада предприятия.

Скачать прайс-лист.

Метрологічна лабораторія  - калібрування (повірка) манометрів


Метрологічна лабораторія нашого підприємства ТОВ «Промелектроприлад» має у своєму розпорядженні атестовані робочі місця на проведення ремонту та калібрування засобів вимірювальної техніки для вимірювання тиску і вакууму. Досвідчені фахівці підприємства здатні забезпечити оперативне виконання робіт з ремонту та підготовки для повірки засобів вимірювальної техніки безпосередньо в приміщенні ТОВ «Промелектроприлад».

Робоче місце для повірки манометрів деформаційних, напоромірів кл. 0,4-1,5 в діапазоні -1-0-600 кгс/см2 створено на базі вантажопоршневих манометрів надлишкового тиску МВП-2,5, МП-6, МП- 600 кл. 0,05 – 2 розряду, калібраторів низького тиску. Роботи з повірки виконуютьсяспеціалістами  ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ».

Що таке калібрування (повірка) манометрів?

Повірка манометра - комплекс операцій, що виконуються для підтвердження відповідності манометра встановленим метрологічним вимогам. При проведенні операцій повірки визначаються значення похибки, які порівнюються з допустимими, наведеними в експлуатаційній документації і описі типу.

Види перевірок:

  • первинна - проводиться при випуску манометра з виробництва, при ввезенні з імпорту, після ремонту;
  • періодична - проводиться після закінчення міжповірочного інтервалу;
  • позачергова - проводиться при порушенні функціонування манометра в разі його механічних пошкоджень або втрати документації;
  • інспекційна - проводиться під метрологічним контролем за рішенням органу державної метрологічної служби;
  • експертна - проводиться при появі розбіжностей з приводу придатності манометра до роботи.

Результати перевірки манометра засвідчуються свідоцтвом про повірку і (або) записом в паспорті (формулярі), засвідчується підписом поверителя і знаком повірки (повірочного тавра). Якщо манометр за результатами перевірки визнаний непридатним до застосування, оформлюється повідомлення про непридатність до застосування.

У тому випадку, якщо це засіб вимірювальної техніки, що використовується тільки для забезпечення потреб усередині підприємства, то для нього калібрування проводять за добровільним згодою заявника.
 

Веб-мастерская Диамир
    Разработка сайта ДИАМИР

ООО «Промэлектроприбор»

69001, Запорожье, ул. Победы, д. 15, пом. 9

тел. (061)7171705, (061)2201599, 050-5305818

e-mail: allkip@ukr.net